AT0603BRE078K45L
MFR.Part #
AT0603BRE078K45L
JLCPCB Part #
C6507896
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS