AT0603BRE0759KL
MFR.Part #
AT0603BRE0759KL
JLCPCB Part #
C6127359
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS