AT0603BRE074K75L
MFR.Part #
AT0603BRE074K75L
JLCPCB Part #
C6507878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS