AT0603BRE0742K2L
MFR.Part #
AT0603BRE0742K2L
JLCPCB Part #
C5555503
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS