AT0603BRE073K48L
MFR.Part #
AT0603BRE073K48L
JLCPCB Part #
C5555501
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS