AT0603BRE073K01L
MFR.Part #
AT0603BRE073K01L
JLCPCB Part #
C6126585
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS