AT0603BRE07390RL
MFR.Part #
AT0603BRE07390RL
JLCPCB Part #
C5949389
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS