AT0603BRE072K67L
MFR.Part #
AT0603BRE072K67L
JLCPCB Part #
C6466596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS