AT0603BRE0727KL
MFR.Part #
AT0603BRE0727KL
JLCPCB Part #
C7217782
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS