AT0603BRE071K3L
MFR.Part #
AT0603BRE071K3L
JLCPCB Part #
C5555491
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS