AT0603BRE071K21L
MFR.Part #
AT0603BRE071K21L
JLCPCB Part #
C5555489
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS