AT0603BRE071K1L
MFR.Part #
AT0603BRE071K1L
JLCPCB Part #
C6127343
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS