AT0603BRE0716K2L
MFR.Part #
AT0603BRE0716K2L
JLCPCB Part #
C5949370
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS