AT0603BRD078K45L
MFR.Part #
AT0603BRD078K45L
JLCPCB Part #
C855986
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS