AT0603BRD0759KL
MFR.Part #
AT0603BRD0759KL
JLCPCB Part #
C855910
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS