AT0603BRD07562RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603BRD07562RL
JLCPCB Part #
C855902
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS