AT0603BRD0754R9L
MFR.Part #
AT0603BRD0754R9L
JLCPCB Part #
C855901
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS