AT0603BRD074K87L
MFR.Part #
AT0603BRD074K87L
JLCPCB Part #
C855888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS