AT0603BRD0744R2L
MFR.Part #
AT0603BRD0744R2L
JLCPCB Part #
C855861
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS