AT0603BRD0733R2L
MFR.Part #
AT0603BRD0733R2L
JLCPCB Part #
C855811
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS