AT0603BRD0730R9L
MFR.Part #
AT0603BRD0730R9L
JLCPCB Part #
C855798
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS