AT0603BRD072K4L
MFR.Part #
AT0603BRD072K4L
JLCPCB Part #
C855780
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS