AT0603BRD07249RL
MFR.Part #
AT0603BRD07249RL
JLCPCB Part #
C855736
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS