AT0603BRD07205KL
MFR.Part #
AT0603BRD07205KL
JLCPCB Part #
C855702
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS