AT0603BRD071K05L
MFR.Part #
AT0603BRD071K05L
JLCPCB Part #
C855674
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS