AT0603BRD0716KL
MFR.Part #
AT0603BRD0716KL
JLCPCB Part #
C5441844
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS