AT0603BRD07169KL
MFR.Part #
AT0603BRD07169KL
JLCPCB Part #
C855642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS