AT0603BRD07165KL
MFR.Part #
AT0603BRD07165KL
JLCPCB Part #
C855640
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS