AT0603BRD0715KL
MFR.Part #
AT0603BRD0715KL
JLCPCB Part #
C855633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS