AT0603BRD07147RL
MFR.Part #
AT0603BRD07147RL
JLCPCB Part #
C855618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS