AT0603BRD0711RL
MFR.Part #
AT0603BRD0711RL
JLCPCB Part #
C855588
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS