AT0603BRD07118KL
MFR.Part #
AT0603BRD07118KL
JLCPCB Part #
C855579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS