AT0603BRD07102RL
MFR.Part #
AT0603BRD07102RL
JLCPCB Part #
C855562
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS