AT0603BRC074K7L
MFR.Part #
AT0603BRC074K7L
JLCPCB Part #
C7077884
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS