AT0402FRE073K3L
MFR.Part #
AT0402FRE073K3L
JLCPCB Part #
C6127326
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS