AT0402FRE073K16L
MFR.Part #
AT0402FRE073K16L
JLCPCB Part #
C5590635
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS