AT0402FRE0730K9L
MFR.Part #
AT0402FRE0730K9L
JLCPCB Part #
C5949355
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS