AT0402FRE071K2L
MFR.Part #
AT0402FRE071K2L
JLCPCB Part #
C5949354
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS