AT0402FRD0751KL
MFR.Part #
AT0402FRD0751KL
JLCPCB Part #
C7217763
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS