AT0402FRD0716KL
MFR.Part #
AT0402FRD0716KL
JLCPCB Part #
C5555425
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS