AT0402DRE07909RL
MFR.Part #
AT0402DRE07909RL
JLCPCB Part #
C4048397
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS