AT0402DRE07576RL
MFR.Part #
AT0402DRE07576RL
JLCPCB Part #
C3964990
Description
-55℃~+155℃ 576Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS