AT0402DRE0745R3L
MFR.Part #
AT0402DRE0745R3L
JLCPCB Part #
C2114218
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS