AT0402DRE0741K2L
MFR.Part #
AT0402DRE0741K2L
JLCPCB Part #
C2112126
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS