AT0402DRE07412RL
MFR.Part #
AT0402DRE07412RL
JLCPCB Part #
C2112128
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS