AT0402DRE073K74L
MFR.Part #
AT0402DRE073K74L
JLCPCB Part #
C4278433
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS