AT0402DRE072K8L
MFR.Part #
AT0402DRE072K8L
JLCPCB Part #
C4221191
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS