AT0402DRE0724K3L
MFR.Part #
AT0402DRE0724K3L
JLCPCB Part #
C4070608
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS