AT0402DRE07226RL
MFR.Part #
AT0402DRE07226RL
JLCPCB Part #
C3988244
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS