AT0402DRE071K78L
MFR.Part #
AT0402DRE071K78L
JLCPCB Part #
C851556
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS